30 000 Kč

Obsluha výrobní linky (ž/m)

Vamberk
Plný úvazek
Základní
1.4.2024 (volné od)
Kontakt zasláním životopisu na e-mail job@pewag.cz.

Požadujeme:
- SOU vyučení výhodou
- zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
- fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu (případně 3 směnném).
Náplň práce:
- obsluha svařovacích výrobních linek (svařovací průkaz nevyžadován)
- práce s měřidly (posuvné měřítko)
- 2 směnný provoz ve výrobě malých řetězů, 3 směnný provoz ve výrobě velkých řetězů.
Nabízíme:
- zajímavou práci a odpovídající ohodnocení
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené/3 dny sick days
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy, prémie až 19 %
- firemní tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
- 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
- nástup možný ihned.

Kontaktní osoba

Daniela Trojková