Strojní Konstruktér

Kadaň
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • Tvorba výkresové dokumentace 2D a 3D
  • Vytváření a správa kusovníků v PDM systému
  • Projektové plánování a koordinace s projektovým inženýrem
  • Technické výpočty
  • Vytváření podrobných specifikací produktu a jeho testování, analýza rizik a opatření ke snížení rizik

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojního inženýrství
  • Optimálně 3 roky praxe
  • Zkušenosti s kovovými díly, pohony, pneumatikou, svařováním
  • Velmi dobré znalosti konstrukčních programů (CATIA výhodou)
  • ŘP. B - aktivní řidič
  • Komunikativní AJ

NABÍZÍME
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Měsíční bonusy dle odvedené práce
  • Plně hrazené stravenky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Poláková
Zavolat