30 000 - 28 000 Kč

Seřizovač - Ústí nad Labem - nástup do kmene společnosti

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Do rodinné výrobní firmy hledáme technicky zdatné seřizovače.

POPIS POZICE
- seřizování strojů dle objednávek
- běžná údržba strojů
- čtení v technické dokumentaci
- nastavování, kontrola výroby, atd.

PROFIL KANDIDÁTA
- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
- výuční list ve strojírenství výhodou
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, dochvilnost

NABÍZÍME
- nástup do KMENE společnosti
- mzda dle zkušeností
- týden dovolené navíc
- stravenky
- přátelské prostředí v menší rodinné firmě
- další benefity

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.
Těšíme se na Vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat