60 000 - 50 000 Kč

Inženýr/ka kvality

Brno
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Našim klientem je zahraniční výrobní společnost, pro kterou hledáme šikovného Inženýra kvality, který by se chtěl podílet na zajímavých projektech rostoucí a stabilní společnosti.

ID: a0tbI000000XAIRQA4

Popis pozice
  • denní operativa podpory výroby v oblasti kvality
  • tvorba/revize pracovních instrukcí
  • zákaznická kvalita - žádosti o odchylky (deviation request) - reklamace - komunikace se zákazníkem
  • interní kvalita - řízení neshod - zodpovědnost za nalezení kořenových příčin neshod a nápravná opatření
  • práce v oblasti výrobní a dodavatelské kvality
  • audity - interní (procesní) - externí (certifikační, zákaznické)
  • projekty neustálého zlepšování
  • podpora pro nové projekty - předvýrobní přezkoumání projektů z pohledu kvality (Are you ready)
  • zodpovědnost za speciální procesy - testy čistoty (technické plány, pracovní instrukce, školení operátorů, audity

Váš profil
  • SŠ / VŠ, ideálně technického směru
  • ideálně zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalosti systémů řízení kvality a nástrojů kvality (8D, PPAP, FMEA, Control plan, statistické metody...)
  • výborné komunikační dovednosti, proaktivní a asertivní přístup
  • komunikativní znalost angličtiny (ústní i písemná forma)

Naše nabídka
  • práce ve stabilní zahraniční společnosti
  • základní mzda + pravidelné odměny
  • doba neurčitá
  • jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • stravenky
  • Multisport karta
  • zvýhodnění mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: j.petricek@trenkwalder.com

Zavolat