Koordinátor na MS v Hokeji

Praha
Brigáda
Neurčeno
Máš zkušenosti s organizací většího počtu lidí?
Jsi časově flexibilní od 10. do 26.5.?
Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!

POPIS POZICE
  • organizace většiho počtu lidí při nástupu a výstupu ze směny (cca 100 zaměstnanců / směna)
  • komunikace se zaměstnanci
  • řešení adhoc úkolů

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti s organizací většího počtů zaměstnanců výhodou
  • zkušenosti na pozici koordinátora výhodou
  • spolehlivost, loajalita
  • časová flexibilita od 10. do 26.5.

NABÍZÍME
  • spolupráce na DPP
  • mzda: 180 Kč / hod + 20 Kč / hod bonus
  • příplatek za víkend 10%
  • lokalita: O2 Areana (metro Českomoravská)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Sabina Šváchová