55 000 - 43 000 Kč

Seřizovač CNC soustruhu

Brno
Plný úvazek
Výuční list
Pro prestižní, zahraniční strojírenskou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Seřizovače CNC soustruhu

ID: a0tbI000000shCrQAI

Popis pozice
  • obsluha CNC soustruhu s řídícím systémem Sinumerik 840D
  • příprava stroje a upínání obrobku, soustružení větších dílců
  • čtení výkresové dokumentace, technologických postupů
  • základní úprava programu

Váš profil
  • výuční list v oboru CNC soustružník nebo obráběč kovů
  • praxe jako CNC soustružník v kusové či malosériové výrobě, obrábění větších dílů - výhodou
  • zkušenost s operačním systémem SINUMERIK (výhodou ne podmínkou)
  • schopnost čtení a orientace v technické dokumentaci
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědnost
  • schopnost pracovat s měřidly
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Naše nabídka
  • příjemný kolektiv a zázemí stabilní zahraniční firmy s velkou tradicí
  • zajímavá mzda 43 - 49.000 Kč ve fixu + příplatky
  • náborový příspěvek 50.000 Kč
  • odborné vzdělávání
  • unikátní know-how v přesné kusové výrobě
  • roční bonus
  • 25 dnů dovolené, 3 sick days
  • caffeterie
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • dotované obědy
  • benefity v hodnotě 30.000 Kč ročně
  • mzdové příplatky nad rámec měsíční mzdy
  • Multisport karta

Lokalita: centrum Brna, s možností parkování

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: j.petricek@trenkwalder.com

Zavolat