45 000 - 35 000 Kč

Dělník ve výrobě -Kocbeře

Kocbeře
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáte stabilní zaměstnání na HPP s jistotou odpovídajícího výdělku? Přijďte posílit náš tým do výroby laminátových dílů pro automobilový průmysl.

POPIS POZICE
  • výroba laminátových dílů technologií RTM
  • nanášení pryskyřice do forem
  • manipulace s formami
  • lepení komponentů
  • 12h pracovní doba (krátký x dlouhý týden)

PROFIL KANDIDÁTA
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na směny a učit se nové věci
  • dobrý fyzický stav
  • základní vzdělání
  • předchozí zkušenosti ve výrobních firmách výhodou, nikoli podmínkou

NABÍZÍME
  • práci na HPP s dlouhodobou perspektivou
  • po zaučení mzda až 40 000 Kč
  • v případě zájmu možnost mimořádných směn
  • kvalitní proškolení a zaučení
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat !

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Gabriela Nováková