17 000 - 24 000 Kč

Operátor výroby / Mechanik - pouze ranní směna Hranice

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Neurčeno
3.9.2020 (volné od)
Nová nabídka práce na pozici Operátor výroby / Mechanik na 1 směnný provoz Hranice na Moravě.

Hledáme uchazeče na pozici Mechanik pouze do jednosměnného provozu, jedná se o práci v čistém a klidném pracovišti a výbornou dostupností (v těsné blízkosti se nachází autobusové a vlakové nádraží)

Náplň práce:

  • kompletace drátů a kabelů či kabelových svazků
Požadujeme:

  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme :
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • jednosměnný provoz (ranní směna 6:00 – 14:30)
  • platové ohodnocení dle zkušeností s možností platového růstu
  • platové ohodnocení 16 875 - 20 250Kč
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na dopravu dle lokality
  • možnost navštívit výrobu a vyzkoušet si práci
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontaktní osoba

Vlastimil Kukol
Zavolat