38 000 - 35 000 Kč

Hledáme STROJNÍKY_nástupní mzda až 38.000 Kč/měsíc

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné kandidáty na pozice strojníků.
Nástup ihned.

POPIS POZICE
práce na výrobní lince
nastavování strojů dle technické dokumentace
dodržování BOZP

PROFIL KANDIDÁTA
SOU/SŠ strojírenského zaměření
schopnost práce na směnný provoz
spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

NABÍZÍME
nástupní mzda dle zkušeností kandidáta 27.000 - 32.000 Kč/měsíc
příplatky za směnný provoz
nástupní bonus
13. a 14 plat
stravenky
příjemné pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat