38 000 Kč

Noční hlídač farmy skotu

Šumvald
Plný úvazek
Ubytování
Základní
1.3.2024 (volné od)
Nástup možný okamžitě. Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba: neděle - čtvrtek 20:30 - 5:00

Náplň práce
- Kontrola telení na porodně krav
- Ošetření telete po narození
- Napájení telete mlezivem
- Přihrnování krmení
- Čištění napajedel
- Kontrola sanitace dojení

Požadavky
- samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost

Nabízíme Vám
Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování.

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní osoba

Zuzana Janíčková Ing. Ondřej Brzobohatý,