PLC programátor junior/senior

Bílovec
Plný úvazek
Neurčeno
Pro výrobní společnost, která je v současné době jedničkou ve svém oboru, hledáme kandidáty na pozici PLC programátora.
Pokud jste zkušený programátor a hledáte příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, nebo jste absolvent s elektro vzděláním, neváhejte nám zastalat váš životopis.
Nástup možný ihned.

POPIS POZICE
  • Programování a oživování výrobních strojů
  • Úpravy PLC programů (v Tia Portále), případné opravy a servis zařízení
  • Úzká spolupráce s kolegy ve výrobě
  • Pouze občasné služební cesty

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vzdělání technického směru
  • Angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni (úroveň B1)
  • Orientace v elektro schématech
  • Zkušenosti s programováním řídích systémů (znalost Tia Portalu velkou výhodou)

NABÍZÍME
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné zvyšování mzdy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Cafeterie
  • Vzdělávání kurzy, školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Vlachová
Zavolat