60 000 - 40 000 Kč

Projektant pozemních staveb - mzda dle zkušeností

Brno
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Našim klientem je významná projekční a inženýrská společnost, nabízející komplexní služby v oblasti investiční výstavby

ID: a0tbI000000kfUnQAI

Popis pozice
  • vytváření koncepčních návrhů, výkresové dokumentace pro územní či stavební řízení a dokumentace pro provádění staveb (průmyslové stavby, výrobní haly, administrativní budovy, technické parky, apod...)
  • vytváření soupisů výkonů, psaní průvodních a souhrnných zpráv
  • kompletace, koordinace a technické řízení projektů

Váš profil
  • VŠ vzdělání v oboru
  • znalost práce s AutoCAD
  • schopnost improvizace a důraz na řešení detailů
  • uživatelská znalost Revit,výhodou
  • zkušenost se sestavováním rozpočtů a výkazů výměr výhodou
  • znalost angličtiny či jiného cizího jazyka výhodou

Naše nabídka
  • stabilní pracovní prostředí
  • možnost odborně růst
  • rozmanitost – každý projekt je unikátní, s rutinou se zde nesetkáte,
  • přátelský kolektiv zkušených kolegů ochotných podělit se o své znalosti
  • flexibilní pracovní doba
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • sick days a 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify i pro členy Vaší rodiny
  • možnost pobytu v rekreační chatě
  • teambuildingové akce

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: j.petricek@trenkwalder.com

Zavolat