60 000 - 40 000 Kč

Strojní konstruktér - absolventi vítání

Postřižín
Plný úvazek
Neurčeno
Pro našeho klienta, celosvětově působící výrobní společnost - non automotive, nyní obsazujeme pozici Strojního konstruktéra.
Pokud chcete nastartovat svoji kariéru po škole anebo potřebujete změnu, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE
  • návrh konstrukce balicích strojů dle požadavků zákazníka
  • vytváření výkresové dokumentace
  • návrh inovací a zdokonalování konstrukci stávajících strojů
  • spolupráce s montáží ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ, VOŠ, případně i SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • uvítáme zkušené konstruktéry s praxí, ale i čerstvé absolventy
  • pasivní znalost AJ - psaný text
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME
  • motivačí finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 13. plat
  • příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • podporu a zaškolení od služebně starších kolegů
  • flexibilní pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Iveta Moniak
Zavolat