Obchodní zástupce

Jihlava
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
Mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje energetických nápojů, špička ve střední a východní Evropě, rozšiřuje svůj obchodní tým a hledá zkušeného obchodník s praxí z oblasti rychloobrátkového sortimentu.

ID: a0t6N00000AyB8bQAF

Popis pozice
  • péče o stávající zákazníky a akviziční činnost
  • budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • naplnění obchodních cílů ve svěřeném regionu
  • prezentace firmy a novinek u zákazníků
  • pravidelný reporting

Váš profil
  • vynikající komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zkušenosti v oblasti prodeje nebo obchodu s retailovými produkty
  • chuť učit se nové věci a touhu neustále se rozvíjet
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost, proaktivní přístup
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • řidičky průkaz skupiny B – aktivní řidič

Naše nabídka
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromým účelům
  • možnost seberealizace
  • konkurenceschopný plat a motivační bonusový systém
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Andrea Bauernöplová
Kostelní 8 České Budějovice 37004
Mobil: +420734452979
Email: a.bauernoplova@trenkwalder.com

Zavolat