ELEKTRIKÁŘ, Brno

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Máte rád/a různorodou práci se zaměřením do oblasti elektro? Chcete práci na HPP a žijete v Brně či okolí? Chcete být i náležitě odměněni za svou práci v návaznosti na zkušenosti a praxi?
Staňte se členem týmu specialistů na okamžitou pomoc v oblasti vysoušení objektů zasažených povodní či vodovodní havárií a na odstraňování škod po požárech
Čtěte dále.

POPIS POZICE
  • ráno je sraz na firmě, kde si vezmete nářadí, auto a vyjíždíte do terénu
  • výjezdy jsou dle předem domluveného plánu
  • hodit se Vám bude řp. sk. B
  • plán práce je na 8 hod denně, vše navíc je bráno jako přesčas
  • práce může být čistá, ale člověk se nesmí bát ani ušpinit
  • nezbytné jsou zkušenosti se slaboproudem, výhodou je i osvědčení na silnoproud
  • hledáme také revizní techniky

PROFIL KANDIDÁTA
Nabízíme Vám rozmanitou práci v silné a stabilní společnosti, při které získáš nové dovednosti. Po zapracování Vám poskytneme zajímavé finanční ohodnocení a ve své profesi se budete moci neustále rozvíjet. Pracovní pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty, kteří jsou po škole - nutné zaměření elektro.

NABÍZÍME
  • stabilní zaměstnání
  • možnost vzdělávání a získání dalších osvědčení
  • zajímavé finanční ohonocení

Dejte „odpovědět“ přiložte životopis a zašlete mi svou reakci. Nebo mne kontaktujte telefonicky na +420 773 769 219 a domluvíme se na dalším postupu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Daniela Beránková