Přípravář pro pozemní stavby

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Pro českou stavební společnost, která se zaměřuje na pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby, hledám přípraváře do realizace.

POPIS POZICE
  • zajištění provádění zakázek v souladu s požadavky zadavatele a platnými normami a předpisy
  • navrhování a optimalizace výrobních procesů
  • organizace dodavatelského řetězce (výběr subdodavatelů, plánování realizace a uzavírání smluv)
  • příprava dokumentace z výběrových řízení
  • spolupráce s ostatními členy realizačního týmu a komunikace s klientem, subdodavateli a dalšími účastníky projektu

PROFIL KANDIDÁTA
  • vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • praxe v oblasti přípravy staveb
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • Řp sk. B a ochota cestovat po stavbách v rámci Prahy a okolí

NABÍZÍME
  • práce v úspěšné a stabilní české stavební společnosti
  • týden dovolené navíc
  • Sick days
  • příspěvek na stravné
  • mobilní telefon a notebook
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem vám k dispozici. Všechny vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Cizl
Zavolat