Náborář/ka s němčinou

Pardubice
Plný úvazek
Neurčeno
Do výrobní společnosti v blízkosti Plzně hledáme kandidáty na pozici náboráře.
Pokud máte alespoň krátkodobou zkušenost z obdobné pozice a domluvíte se německy, rádi vám sdělíme bližší informace.
Nástup možný ihned.

POPIS POZICE
  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů, plánování a organizace pohovorů
  • Realizace marketingových náborových kampaní
  • Spracování sociálních sítí společnosti, spolupráce se školami
  • Organizace firemních akcí pro zaměstnance
  • Práce v menším týmu

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti náboru (v případě abolventů alespoň jako výpomoc na HR oddělení)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční a měsíční prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Odborné kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Vlachová
Zavolat