32 000 - 25 000 Kč

Skladník s VZV - RETRACK VÝHODOU - bez nočních směn

Hradec Králové
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné pracovníky do dvousměnného provozu v Hradci Králové.

POPIS POZICE
  • manipulace s materiálem dle platných instruktážních listů
  • přesun a ukládání materiálů do stanovených zón pro ně určené
  • odpovědnost za pořádek na svěřeném úseku
  • práce se čtečkou, skladovými místy
  • obsluha VZV/retraku

PROFIL KANDIDÁTA
  • Dobrý zdravotní stav
  • zkušenosti s VZV či na retraku - VELKOU VÝHODOU
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

NABÍZÍME
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadstandartní příplatky za přesčasy, práci v noci, o víkendech a ve svátky
  • Stravenkový paušál 80 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned/dle dohody
  • 13., 14. plat
  • odměny za výročí ve firmě

V případě zájmu mě neváhej kontaktovat na tel. 731 442 031, nebo na e-mailu michaela.rozinkova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Lýdie Rozínková
Zavolat