29 000 - 25 000 Kč

Dělník ve výrobě - Lehká manuální práce

Lázně Bohdaneč
Plný úvazek
Neurčeno
Máte už dost stresu v automotive výrobě? Hledáte něco klidnějšího a zároveň pestřejšího? Pak zkuste práci u nás – čisté a klidné prostředí, milý stabilní kolektiv a spousta benefitů!!! Přijď posílit náš tým do chemické výroby v oboru plastů v Lázni Bohdaneč.

POPIS POZICE
  • obsluha a údržba výrobních zařízení
  • čištění výrobních strojů
  • úklid pracovního místa
  • obsluha mixovacích zařízení
  • zvedání těžkých břemen

PROFIL KANDIDÁTA
  • fyzická a technická zdatnost
  • zkušenosti s výrobou výhodou
  • zkušenost s VZV výhodou
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • spolehlivost, flexibilita

NABÍZÍME
  • příplatky za práci v noci, o víkendu či ve svátek + za odpolední směny
  • čtvrtletní prémie, 13. i 14. mzda
  • stravenkový paušál
  • 3 dny sickday, 5 týdnů dovolené
  • penzijní a životní připojištění po zkušební době
  • na pracovišti obdržíte iontové nápoje a ovoce, voda, káva a mikrovlnka na ohřátí obědů samozřejmostí
  • permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě

V případě zájmu mě neváhej kontaktovat na email anna.mustafina@manpower.cz nebo telefonicky na číslo +420 733 611 722

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Anna Sosnovič Mustafina
Zavolat