Obsluha CNC - nadprůměrná mzda v lokalitě

Slavičín
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme CNC obráběče na 2 směnný provoz. Potřebujete zkušenosti s CNC a základní znalost měřidel. Prostor pro profesní růst.

POPIS POZICE
  • Obsluha CNC
  • Práce s měřidly
  • Dvousměnný provoz

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe s CNC stroji
  • Orientace v technické dokumentaci (je bonus)
  • Základní práce s měřidly

NABÍZÍME
  • Nadprůměrná mzda v lokalitě
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Přátelské prostředí

Nezapomeňte nám poslat svůj životopis. Je nezbytný pro zařazení do přijímacího řízení.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat