55 000 - 45 000 Kč

CNC seřizovač - Náborový příspěvek 50.000 Kč

Brno
Plný úvazek
Výuční list
Našim klientem je zahraniční, strojírenská výrobní společnost, která momentálně roste a má skvělé vyhlídky i do budoucna

ID: a0tbI000000TDRhQAO

Popis pozice
  • Obsluha strojů a seřízení strojů - především CNC soustruhů
  • Průběžné udržování a seřizování přístroje
  • Kontrola kvality výrobků pomocí měření
  • Optimální využívání výrobních materiálů

Váš profil
  • Vzdělání v technickém oboru
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Znalost práce s NC nebo CNC stroji - obsluha a seřízení
  • Ochota pracovat na 3 směny nebo v nepřetržitém provozu

Naše nabídka
  • Stabilní přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci
  • Motivující mzda dle zkušeností kandidátů + nadstandardní příplatky za směny
  • Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
  • Pololetní prémie
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif
  • Zajištěná bezplatná autobusová doprava
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontakt
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: j.petricek@trenkwalder.com

Zavolat