45 000 - 35 000 Kč

Finanční účetní - junioři vítáni

Slaný
Plný úvazek
Neurčeno
Strojírenská výrobní společnost nyní hledá do svého finančního oddělení šikovnou posilu.
Pokud chcete nastartovat svoji kariéru v oblasti účetnictví zahraniční stabilní společnosti, budeme se těšit na Váš životopis.

POPIS POZICE
  • Online zpracování faktur, které nejsou spojeny s nákupními objednávkami
  • Spolupráce s centrem sdílených služeb (FSSC v Tallinnu, Estonsko)
  • Kontrola správnosti a přesnosti zaúčtování faktur v FSSC
  • Zpracování a kontrola cestovních a drobných výdajů
  • Archivace cestovních dokladů a přijatých faktur
  • Příprava podkladů pro audit

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • Teoretické znalosti účetních principů ze střední/vysoké školy
  • Základní komunikativní znalost angličtiny
  • Pečlivost, smysl pro detail a čísla

NABÍZÍME
  • Mzda 36-45 000 Kč dle zkušeností
  • Roční odměna
  • Týden dovolené navíc
  • Hybridní model práce-možnost využívání Home office
  • Dotované stravování
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké akcie

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Iveta Moniak
Zavolat