80 000 - 60 000 Kč

Stavbyvedoucí do velkých rezidenčních projektů

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Do dynamické stavební společnosti, která se specializuje na komplexní realizaci rezidenčních projektů, hledáme zkušeného stavbyvedoucího. S důrazem na kvalitu, estetiku a efektivitu se společnost stala respektovaným hráčem na trhu, schopným splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.
Hledám samostatného jednotlivce, který má zkušenosti s vedením stavebních projektů, zejména v oblasti rezidenční výstavby. Tato osoba bude hrát klíčovou roli při řízení projektů od počátečního plánování až po dokončení. Hledáme kandidáta s výbornými organizačními schopnostmi, schopností vést tým pracovníků a komunikovat s klienty a dalšími zúčastněnými stranami přímo na stavbě!

POPIS POZICE
  • Řízení a koordinace stavby na staveništi v souladu s plány, specifikacemi a požadavky zákazníka.
  • Denní dohled nad pracemi a řešení případných problémů, které by mohly vzniknout.
  • Zajištění dodržování bezpečnostních standardů a předpisů na pracovišti.
  • Komunikace se subdodavateli a dodavateli.
  • Monitoring a kontrola kvality provedených prací.
  • Vedení týmu a motivace členů k dosažení stanovených cílů.

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti s vedením stavebních projektů ve větší rezidenční výstavbě
  • Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru - znalost stavebních předpisů, technik a materiálů
  • Autorizace v pozemních stavbách je velkou výhodou
  • ŘP skup. B
  • Schopnost řídit a motivovat tým pracovníků
  • Schopnost efektivně řešit problémy a překážky

NABÍZÍME
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Odměny za splnění parametrů projektu, podíl z nadzisku svěřeného projektu
  • Možnost kariérního posunu
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební MT, NTB

Pokud to zní jako příležitost pro vás, tak neváhejte poslat své CV a já se s vámi spojím ohledně bližších informací.
Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Fišerová
Zavolat