Klempíř/zámečník až 48.000 Kč/měs.

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Naše společnost se specializuje na výrobu špičkových klempířských, distančních a výstužných ohýbaných profilů pro průmyslové a občanské stavby, včetně rodinných domů. Díky rodinné atmosféře našeho podniku a skvělému týmu odborníků jsme schopni realizovat projekty, na které jsme opravdu hrdí. Nyní hledáme nové posily, které se k nám přidají a podpoří nás v našem růstu.

POPIS POZICE
  • Práce s plechem – vrtání, stříhání, nýtování
  • Obsluha tvářecích strojů (ohýbání), práce s nůžkami a ohraňovacími lisy
  • Kompletace plechových výrobků

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti s práci s plechem
  • Zkušenost s obsluhou ohýbaček, nůžek a ohraňovacích lisech je velkou výhodou
  • Technická zdatnost a schopnost čtení výrobní dokumentace

NABÍZÍME
  • Atraktivní mzda až 42.000 Kč (fixní složka + výkonnostní prémie)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Možnost zabezpečení ubytování
  • Nástup možný ihned
  • Pracoviště: Praha 9 - Běchovice

Připojte se k nám a staňte se součástí úspěšného týmu, kde vaše práce bude mít skutečný dopad. Těšíme se na váš životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Emiliya Tričkova