Projektant TZB - Praha - flexibilní firma s možností home office

Praha
Plný úvazek
Neurčeno
Perspektivní mladá firma v Praze hledá nadšeného kolegu do svého týmu. Náš klient NENÍ korporát, ani velká společnost, ale díky jejich přístupu a elánu se poptávkou po službách můžou velké firmě beze sporu rovnat. Pracují efektivně, jsou moderní, ale také nezapomínají na volný čas.
Právě díky tomu hledají podobně smýšlejícího absolventa oboru nebo i zkušeného projektanta, který míří výš.

POPIS POZICE
  • Projekční činnost TZB – zejména vzduchotechnika a chlazení/vytápění
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Technická podpora realizace

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti v oboru TZB jsou vítány - nabízíme práci jak juniorovi, tak i zkušenému projektantovi
  • Znalost platných stavebních předpisů a normativů.
  • Schopnost práce s CAD softwarem (AutoCAD, Revit apod.).
  • Analytické a komunikační schopnosti.
  • Schopnost práce v týmu a samostatně.

NABÍZÍME
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci stabilní mladé společnosti.
  • Zajímavé a rozmanité projekty v oblasti bytové i komerční výstavby.
  • Přátelské pracovní prostředí a podpora kolegů.
  • Konkurenceschopný plat a benefity.
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Eva Zbořilová
Zavolat