IT administrátor centrální infrastruktury

Ostrava
Plný úvazek
Neurčeno
Pro holdingovou společnost BR Group, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslua jeho expanzi na světové trhy hledám zkušeného IT administrátora pro správu a monitoring centrální infrastruktury. V této roli budete zodpovědní za udržování bezproblémového provozu a vysoké dostupnosti infrastruktury založené na technologiích HP, HP Aruba, VMWARE a Fortinet.

POPIS POZICE
  • Denní správa a monitoring centrální IT infrastruktury
  • Zajištění provozní stability a bezpečnosti prostředí VMWARE, síťových komponent HP Aruba a firewallů Fortinet
  • Proaktivní řešení a prevence výpadků a technických problémů
  • Aktualizace a patch management softwaru a hardware
  • Technická podpora a konzultace pro IT týmy napříč holdingem
  • Spolupráce na IT projektech a implementace nových technologií
  • Příprava technické dokumentace a reportů

PROFIL KANDIDÁTA
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo v příbuzném oboru
  • Zkušenosti s administrací VMWARE prostředí a síťového hardware (zejména HP a HP Aruba)
  • Znalost firewallů Fortinet a bezpečnostních standardů
  • Schopnost samostatně identifikovat a řešit technické problémy
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost efektivní práce v týmu
  • Profesní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME
  • Práci v dynamickém a technologicky pokročilém prostředí.
  • Možnost profesního a osobního rozvoje.
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lenka Hermannová
Zavolat