Seřizovač CNC soustruhu | 2 směny

Brno
Plný úvazek
Neurčeno
Pro společnost, která se zabývá výrobou spojovacího materiálu na zakázkovou výrobu, hledáme Seřizovač CNC soustruhu.
V případě, že vám nevadí 2 směnný provoz, umíte zacházet se soustruhem a orientujete se výkresové dokumentaci, neváhejte zaslat váš životopis.

POPIS POZICE
  • Výroba obráběných dílů na CNC soustruhu
  • Čtení a použití technických výkresů
  • Obsluha a údržba příslušného vybavení
  • Měření klasickými konvenčními měřidly
  • Práce na 2 směny - noční provoz bývá jen nárazově v případě potřeby

PROFIL KANDIDÁTA
  • Máte praxi s prací u soustruhu a orientujete ve výkresové dokumentaci
  • Vyhovuje vám samostatná práce, ale nevadí vám pracovat i v kolektivu

NABÍZÍME
  • Mzda dle vašich zkušeností
  • Měsíční bonus za výkon a docházku
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days

V případě zájmu neváhejte zaslat váš životopis přes tlačítko "Odpovědět na pozici" nebo na email jana.zemankova@manpower.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jana Zemánková
Zavolat