Manipulant/ka

České Budějovice
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
Hledáme zkušené manipulanty/ky do firmy přímo v centru Českých Budějovic.
  • manipulace s materiálem
  • zásobování výrobních linek

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenost se scannerem a obsluhou PC
  • ochota pracovat ve směnách (ranní, odpolední, noční)
  • fyzická síla a manuální zručnost

NABÍZÍME
  • mzda: 25 370 Kč
  • osobní ohodnocení: 0 - 1 020 Kč
  • měsíční bonus za docházku: 1 000 Kč
  • půlroční bonus za docházku: 8 000 Kč
  • příplatky za noční práci 40 Kč/h a víkendy 40 Kč/h
  • dotované stravné: 35 Kč za jeden oběd
  • dovolená: 25 dní
  • možnost zprostředkovat ubytování

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Lucie Chalupná
Zavolat