Účetní

Karviná
Plný úvazek
Neurčeno
Zažijte radost z účetnictví a čísel! Objevte svět financí plný výzev a možností, který vás bude bavit každý den.

POPIS POZICE
  • Kontrola a účtování přijatých a vystavených faktur
  • Kompletní účtování celních dokladů (JSD) pro vaši dokonalou transparentnost
  • Precizní účtování pokladny, aby vaše finance byly v naprostém pořádku
  • Pečlivé účtování a evidování majetku pro jasný přehled vašich aktiv
  • Pravidelné inventarizace zůstatků účtů pro maximální kontrolu a bezpečnost
  • Aktivní spolupráce při zpracování měsíční a roční závěrky pro neomylné výsledky
  • Odborná podpora při auditu a dalších kontrolách, abyste byli vždy krok před všemi výzvami

PROFIL KANDIDÁTA
  • Minimálně středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • Znalosti podvojného účetnictví nutné pro precizní správu financí
  • Praxe na obdobné pozici po dobu minimálně 2 let, abyste měli pevný základ
  • Znalosti účetních předpisů pro dodržování právních požadavků
  • Zkušenosti s účetním systémem SAP, které vás posunou o krok vpřed
  • Základní znalosti anglického jazyka, písemná forma

NABÍZÍME
  • Podpora ze strany úspěšné mezinárodní společnosti, která vám poskytne stabilitu a příležitosti pro růst
  • Možnost obědů již od 1 koruny, abyste se nemuseli starat o své stravování
  • 5 týdnů dovolené pro vaše zasloužené odpočinkové chvíle
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání, abyste se neustále zdokonalovali
  • Firemní kurzy angličtiny pro posílení vašich jazykových dovedností a lepší komunikaci
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, která vám zajistí jistotu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Viola Demhasajová
Zavolat