50 000 - 40 000 Kč

Inženýr kvality (až 50 tisíc)

Vyškov, okres Vyškov
Plný úvazek
Neurčeno
Do našeho týmu hledáme kolegyni či kolegu se zkušenostmi z oblasti kvality. Nezbytností pro nás je komunikativní angličtina. Pokud toto splňujete, velmi rádi se s vámi potkáme a pobavíme se o detailech pozice. Těšíme se na váš životopis.

POPIS POZICE
  • Budete na THP pozici v rámci našeho týmu kvality
  • Budete v kontaktu s našimi zákazníky ohledně reklamací a opatření
  • Spolupracovat budete s kolegy z výroby, obchodu a nákupu

PROFIL KANDIDÁTA
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Komunikativní angličtinu (verbální domluva)
  • Spolehlivost a týmový duch

NABÍZÍME
  • Mzdu až 50 tis.
  • Pravidelné bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Podporu dalšího vzdělávání a rozvoje

Zaujala vás pozice? Bez životopisu se neobejdeme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat