39 000 - 45 000 Kč

ABSOLVENT VŠ CHEMICKÉ - ODD. VÝZKUMU (39 - 45.000 KČ)

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na chemii? Orientujete se v chemicko-inženýrských výpočtech? Hovoříte plynule anglicky? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledá posilu na nově vytvořenou pozici: ABSOLVENT VŠ CHEMICKÉ - ODD. VÝZKUMU (39 - 45.000 KČ)

Pracovní náplň
  • optimalizace výrobních procesů
  • hodnocení stavu a funkce procesů a aparátů stávající výrobní technologie
  • navrhování inovací, spolupráce s vývojovým oddělením
  • spolupráce na realizaci výsledků výzkumu a vývoje do praxe
  • kontrola úspěšnosti technické inovace výrobních procesů a aparátů.
  • hodnocení efektů realizované inovace
Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání - chemie
  • orientace v chemicko-inženýrských výpočtech
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • analytické schopnosti
Co nabízíme?
  • práci ve stabilní společnosti
  • 25 dní placeného volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce
  • penzijko
  • bonusy za odpracované roky
  • závodní stravování
  • zvýhodněné volání
  • vhodné pro absolventy
  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Kontaktní osoba

Pavla Zítková
Zavolat