20 000 - 28 000 Kč

Pomocná síla do kuchyně

Hřebečníky
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigáda
Ubytování
Základní
12.4.2024 (volné od)
Náplň práce: myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. (odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky pro rodičovské, seniory aj. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725455115 nebo e-mailem personalni@starline.cz

Kontaktní osoba

Barbora Houšková