60 000 - 95 000 Kč

OBCHODNÍ ŘEDITEL/-KA

Brumovice, okres Opava
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
*KO: Hanousková Lenka, tel.: 606 042 108, e-mail: personalni@agrobio.cz

Co by nemělo chybět:
- SŠ/VŠ vzdělání
- práce na obdobné pozici min. 5 let
- zkušenosti s budováním a vedením týmu lidí
- strategické a analytické myšlení, schopnosti motivovat druhé
-komunikativnost, nebát se mluvit před lidmi a dokázat argumentovat
- vysoké pracovní nasazení a loajalitu
- znalost tvoření obchodních nabídek a kalkulací
- znalost anglického jazyka na úrovni B2 (komunikativní úroveň)
- práce na PC (MS Office)
- ochota často cestovat - ŘP sk. B
Nabízíme:
- zázemí silné české rodinné společnosti s celorepublikovým působením
- pravidelné manažerské školení
- telefon, notebook, automobil
- 5 týdnů dovolené
- zdravotní volno/sickdays
- nástup ihned nebo dle dohody

Náplň práce:
- řízení, vedení, motivování a kontrolování celého obchodního oddělení
- podílení se na tvorbě obchodní a prodejní strategie společnosti
- koordinuje a zodpovídá za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie
- komunikace s řetězci (Hornbach, Bauhaus, OBI, Uni Hobby, BM Česko, Globus), drogistickými sítěmi, velkoobchody a maloobchody
- udržování partnerských vztahů se zákazníky s cílem udržení a rozvíjení trhu
- komunikace se zahraničními dodavateli
- prodejní analýzy
- návrh nového portfolia
- tvorba ceníků (roční, předsezónní, akční, eshop)
- řízení obchodních zástupců (4 regiony v ČR)
- podílet se na zefektivňování práce, aby se obchodnímu týmu dobře a lépe pracovalo
- spolupracovat s odděleními nákupu, marketingu, finančním a personálním

Kontaktní osoba

Lenka Hanousková