Projektant energetických staveb

Benešov, okres Benešov
Plný úvazek
Neurčeno
Chcete být součástí rodinné a rychle rostoucí společnosti? Do společnosti působící v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí hledáme projektanta.

POPIS POZICE
  • projektování kabelových vedení, transformačních stanic apod.
  • zpracování projektové dokumentace pro NN, VN, VVN
  • zpracování přehledů ohledně rozpracovaných projektů a plnění
  • odpovědnost za zpracované projekty a jejich kvalitu

PROFIL KANDIDÁTA
  • znalost energetických liniových staveb
  • zkušenost s projektováním kabelového vedení, transformačních stanic
  • znalost projektových programů (AutoCAD nebo MicroStation)

NABÍZÍME
  • prostředí rodinné firmy
  • týden dovolené navíc
  • vzdělávací kurzy a školení
  • slevy na firemní služby
  • příspěvek na sport a kulturu

Pokud vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem vám k dispozici. Všechny vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Jan Cizl
Zavolat