20 000 - 30 000 Kč

DĚLNÍK/CE MONTÁŽE

Libchavy
Plný úvazek
Výuční list
6.12.2023 (volné od)
NÁPLŇ PRÁCE: různorodé pracovní úkony v návaznosti na aktuální výrobní procesy společnosti, montážní práce při výrobě autobusů, řádné vyplňování výrobních a kontrolních záznamů, předávání výrobků na další výrobní operace
POŽADUJEME: výuční list v technickém oboru (nejméně úplné ZŠ vzdělání + praxe), ochotu pracovat, pečlivost, manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
NABÍZÍME: práce na jednu směnu, zázemí silného a stabilního zaměstnavatele podnikajícího v perspektivním oboru automobilového průmyslu, možnost osobního i kariérního růstu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, příspěvek na dovolenou, věrnostní prémie, 22 dnů dovolené.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
KONTAKT: Klára Shejbalová e-mailem personal@sor.cz

Kontaktní osoba

Klára Shejbalová