35 000 - 25 000 Kč

Řidič VZV Krupka ( ŘP sk. B podmínkou )

Krupka
Plný úvazek
Neurčeno
Do stabilní společnosti hledáme zkušené řidiče VZV, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu.

POPIS POZICE
- Obsluha a řízení VZV
- Nakládka a vykládka
- Zásobování linky materiálem
- Práce na PC a práce se scannerem

PROFIL KANDIDÁTA
  • Řidičský průkaz skupiny B a zkušenost s řízením VZV
  • Flexibilitu a ochotu pracovat na směny
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s kolegy - společně tvoříme silnou a harmonickou pracovní atmosféru

NABÍZÍME
- Fixní mzdu + bonusy
- Příplatky za směnnost
- Stravenky
- Týden dovolené navíc
- Zázemí stabilní společnosti
- Další benefity

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Michaela Pavlíčková
Zavolat