40 000 - 45 000 Kč

Směnová/ý mistr/ová cukrářské výroby

Příbram
Plný úvazek
Výuční list
12.2.2024 (volné od)
Pozice: Směnová/ý mistr/ová cukrářské výroby
Kontakt: Muzikářová Milena, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
Organizace a vedení provozu cukrárny, kontrola podřízených pracovníků, dohled nad výrobou a kvalitou cukrářských výrobků, zodpovědnost za dodržování technologických postupů, administrativní práce spojené s provozem
Požadavky:
Vyučen v oboru výhodou, uživatelská znalost práce na PC, schopnost vedení kolektivu, dobré organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, věrnostní a jiné benefity
Nástup od 12.2.2024. Mzda: 40 000,- až 45 000,- Kč
Místo výkonu práce: PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321, Příbram I

Kontaktní osoba

Milena Muzikářová