23 500 - 25 000 Kč

Prodavač/ka potravinářského zboží

Jindřichův Hradec
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Výuční list
5.3.2024 (volné od)
KONTAKT: E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 8-17 hod)
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu
- zaměstnání na plný úvazek, nástup možný ihned
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

Kontaktní osoba

Alena Kittnerová