29 000 - 25 000 Kč

Skladový manipulant_Ústí nad Labem_30.000 Kč/měsíc

Ústí nad Labem
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáme šikovné skladníky a operátory skladu do Ústí nad Labem.
Nástup 1.11.2023

POPIS POZICE
- ruční manipulace s materiálem a zbožím
- naskladňování zboží, přebírání, štítkování, kontroly množství a kvality včetně vyplnění a vedení skladové dokumentace
- vedení skladové dokumentace
- balení zboží, štítkování a kompletace
- další pomocné práce ve skladu

PROFIL KANDIDÁTA
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenosti na pozici skladníka min. 2 roky
- základní práce na PC
- práce ve směnném provozu
- spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME
- základní mzda 25.000 - 28.000 Kč/měsíc
- stravenky
- práce v příjemném prostředí
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Pavla Schedelbauerová
Zavolat