Pracovník logistiky / Dispečer

Kladno
Zkrácený úvazek
Neurčeno
Hledáš zajímavý přivýdělek na 6 hod / den?
Nebojíš se učit nové věci a bydlí na Kladně?
Zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!
Pro našeho klienta z oblasti logistiky, hledáme na Kladně šikovného uchazeče na pozici Dispečera.

POPIS POZICE
  • objednávání vnitrostátních přeprav
  • plánování přeprav
  • administrace s tím spojená

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • časová flexibilita (6 hod/den)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • angličtina - výhodou
  • spolehlivost, loajalita

NABÍZÍME
  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
  • mzda: 180 - 190 Kč / hod
  • 4 týdny dovolené
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Kladno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Sabina Šváchová