25 000 - 28 000 Kč

VEDOUCÍ PRODEJNY

Jaroměř
Plný úvazek
Výuční list
2.5.2024 (volné od)
Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Hrubá měsíční mzda od 25.000 Kč do 28.000 Kč a výše dle dosažené tržby.

Náplň práce: objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny.

Požadavky: uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2.500 Kč - 3.000 Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány, příspěvek pro děti do 15 let věku.

Kontakt - pan Chudoba Miroslav, tel.: 603 259 225, e-mail: chudoba@jednotanp.com (pro zaslání životopisu).

Kontaktní osoba

Miroslav Chudoba