Všeobecná/ý účetní - plný i zkrácený úvazek

Židlochovice
Plný úvazek
Neurčeno
Do celosvětově úspěšné výrobní společnosti, ve které panuje rodinná atmosféra, otevřená komunikace a férový přístup, hledám nové kolegy na doplnění týmu všeobecných účetních.
Pokud máte zkušenosti se zpracováním a zaúčtováním finanční a mzdové agendy a vyhovuje Vám dojíždění do Židlochovic, tak možná hledám právě Vás!
Máme otevřenou pozici na plný i zkrácený úvazek!

POPIS POZICE
  • Kompletní vedení finančního účetnictví:
    • Účtování faktur, pokladny, banky, práce s cizími měnami
    • Spolupráce s celním úřadem
    • Spolupráce na zpracování závěrky, DPH a na auditu
  • Vedení mzdového účetnictví
    • Zpracování podkladů pro zaúčtování (docházka, cestovní výkazy, dovolené atd.)
    • Účtování mezd pro cca 30 až 50 zaměstnanců

PROFIL KANDIDÁTA
  • Máte zkušenosti se zpracováním finančního i mzdového účetnictvím
  • Výhodou je znalost systému Pohoda a Pamica
  • Jste komunikativní a pečlivá/ý
  • (angličtina není potřeba)

NABÍZÍME
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Finanční prémie
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Delší dovolenou
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nastoupit můžete ihned

Oslovila Vás tato nabídka? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře nebo se mi ozvěte přímo na e-mail: sara.sira@manpower.cz.

Budu se těšit na Vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Sára Sirá
Zavolat