Technik ve výrobě - testování vyrobených komponentů

Nýřany
Plný úvazek
Neurčeno
Hledáš novou pracovní příležitost po škole nebo máš předchozí zkušenost na technické pozici ve výrobě? Orientace v technické dokumentaci je pro tebe samozřejmostí?
Pokud jsi pracoval např. na pozici zámečník, údržbář nebo svářeč, máš ty ideální předpoklady.
Zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.

POPIS POZICE
  • testování jednotlivých vyrobených komponentů
  • kontrola dílů
  • práce na PC
  • práce s technickou dokumentací

PROFIL KANDIDÁTA
  • vyučení v technickém oboru
  • orientace v technické dokumentaci
  • ochota pracovat na dvě směny

NABÍZÍME
  • 13. plat
  • měsíční odměny k fixnímu platu
  • extra příplatky za odpolední směny
  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc
  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • dotované stravování
  • dovolená navíc (celkem 25 dní)
  • 4 sick days
  • jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Šlechtová
Zavolat