Design Engineer

Liberec
Plný úvazek
Neurčeno
POPIS POZICE
  • návrh a design výrobků v programech CAD
  • spolupráce s oddělením výroby, technologie
  • podílení se na nových řešeních
  • vytváření technické dokumentace
  • komunikace se zákazníky, specifikace požadavků

PROFIL KANDIDÁTA
  • znalost konstrukčních programů - CAD, SolidWorks
  • technické myšlení
  • zkušenosti v oblasti strojírenství, výroby, automotive
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - vedení je zahraniční a každý den AJ využijete

NABÍZÍME
  • zajímavá práce v malé firmě v srdci Českého ráje
  • jasně daný produkt a možnost spolupráce s velkými automotive společnostmi
  • příspěvek na stravování
  • a další

Zaujala Vás tato pozice? Pak se na mě neváhjete obrátit pro bližší informace!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Veronika Davidová
Zavolat