135 Kč / hod

Zástup skladů a manipulant

Blansko
Plný úvazek
Výuční list
12.4.2024 (volné od)
Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce :
- zajistit plnohodnotný zástup za pracovníky skladů kovodílů, el. součástek, nakupovaných dílů, desek plošných spojů, kabeláže, skla a mechanických částí v době jejich nepřítomnosti.
- zajistit plnohodnotný zástup pracovníka manipulace a interní přepravy mezi objekty v době jeho nepřítomnosti.
- Zástup za pracovníka lepení skla v době jeho nepřítomnosti.
- Každodenní aktivní výpomoc - tedy i v době přítomnosti pracovníků uvedených skladů a manipulace.
- Inventarizace skladových zásob výše uvedených skladů.

Požadavky :
- Ukončený výuční obor.
- Pečlivost a zodpovědnost, flexibilita, práce s lidmi, loajálnost
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Znalost základní práce na PC (Word, Excel, Google docs, operace se soubory a adresáři).
- Praxe ve skladovém hospodářství alespoň 1 rok
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praxe s informačním systémem

Vaší výhodou bude
- Průkaz VZV

Mzda: od 135 Kč/h

Kontakt: Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, jednatel, tel. 728 898 892, e-mail: zvejska@bustec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Zvejška