60 000 - 50 000 Kč

Reality Business Developer

Plzeň
Plný úvazek
Neurčeno
Jste energický, komunikativní a asertivní člověk? Chtěl/a byste při své práci využívat angličtinu a své obchodní charisma? Potom hledáme právě Vás.
Pro našeho klienta, rychle rostoucího developera a správce komerčních nemovitostí, nyní hledáme šikovného Reality Business Developera.
Budeme se těšit na Váš životopis.

POPIS POZICE
  • hledání nájemců a zajišťování obchodů pro naše portfolio nemovitostí v regionu
  • vytváření a udržování sítě kontaktů
  • koordinace schůzek a prohlídek s klienty a místními projektovými manažery
  • průzkum pozemků, prodejní činnost a následná péče o klienta

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenost v oblasti nemovitostí
  • dobrá znalost mluvené i psané angličtiny
  • povědomí o trhu a regionu
  • reprezentativní a dynamická osobnost

NABÍZÍME
  • nástupní základní mzda 50-60 000 Kč
  • auto i pro soukromé účely
  • notebook, mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení a další vzdělávání
  • příspěvek na sport, volný čas a kulturu
  • firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Iveta Moniak
Zavolat