25 000 - 35 000 Kč

Technický pracovník provozního střediska Boletice

Polná na Šumavě
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.4.2024 (volné od)
Náplň práce:
- příprava podkladů pro provádění oprav svěřených zařízení;
- provádí a kontroluje rozpočty, včetně kontrol kvality provedených akcí při samotné realizaci;
- odpovídá za odběratelskou kontrolu faktur včetně kontroly platnosti a správnosti fakturovaných cen;
- organizuje a provádí pravidelné technické prohlídky objektů a následně je zapisuje do programu INA;
- zpracovává a aktualizuje situace objektů a doplňuje lineární náčrty objektů;
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- pracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- stavební dohled při provádění stavebních prací
- zkušební doba 3 měsíce
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz výhodou
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené + 5 dnů pracovního volna ze zdravotních důvodů
- příspěvek na stravování
- po roce možnost změny PP na dobu neurčitou

Kontakt po - pá 8:00-15:00

Kontaktní osoba

Bc. Tibor Hrdlovics