35 000 Kč

ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ELEKTRO

Bohuslavice, okres Prostějov
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Kontaktní osoba Mgr. Jiřina Navrátilová, tel. 605 569 122 (Po-Pá 8:00-15:00), e-mail: navratilova@remarkplast.cz. Osobně Bohuslavice Po-Pá 8:00 - 15:00
V případě zájmu se setkáváme osobně a podíváte se i na vaše budoucí pracoviště.

Náplň práce: opravy a údržba výrobních a technologických zařízení; opravy a údržba elektrických zařízeních; vedení předepsané dokumentace; revize el. zařízení; spolupráce na vývoji vlastních technologií.

Požadujeme: platná odborná způsobilost "vyhláška 50" §6 (nebo její nový ekvivalent - NV č. 194/2022 Sb.) - podmínkou. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Samostatnost, pečlivost, práce v týmu a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: Stravenkový paušál v hodnotě 113 Kč, odměny, prémie, firemní akce.

Kontaktní osoba

Mgr. Jiřina Navrátilová