Obchodně-technický zástupce

Karlovy Vary
Plný úvazek
Neurčeno
Pro předního výrobce nátěrových systémů hledám kandidáta/tku, který/á se chce podílet na obchodní strategii společnosti a rozvíjet tak rodinu spokojených zákazníků této společnosti.
Máte v sobě obchodní drive a hledáte dlouhodobé partnerství? Ozvěte se, ráda s vámi proberu všechny detaily.

POPIS POZICE
  • Poskytování servisu stávajícím klientům
  • Hledání nových zákazníků v regionu Libereckého a Karlovarského kraje
  • Plnění různorodých úkolů
  • Komunikace s dalšími odděleními, především oddělení technologie
  • Telefonická a emailová komunikace
  • Účast na poradách a jednáních

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru (ideálně chemicko-technologické)
  • Přímá zkušenost s pozicí Obchodního zástupce
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Reprezentativní vystupování
  • Vstřícné jednání s našimi partnery
  • Schopnost rozpoznat prioritu při plnění úkolů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce na PC, MS Excel, Word
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME
  • Adekvátní platové ohodnocení s motivační provizní složkou
  • Férové jednání
  • Přátelské prostředí malého týmu
  • Služební vozidlo (i na osobní účely)
  • Telefon a notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu

Zaujala vás tato pracovní pozice? Máte k ní dotazy, nejste si jistý/á, že jste to právě vy?
Stačí, když se mi ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: marketa.pavlickova@manpower.cza můžeme to společně a hlavně nezávazně probrat.
Těším se na Vás!
Tel.: 739 341 365

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Markéta Pavlíčková
Zavolat