70 000 - 70 000 Kč

Hlavní účetní

  Úžice, okres Mělník
 Plný úvazek
 Neurčeno
POPIS POZICE
  • Dohled na prací v modulu : FI, AR, AP, FA / Accrual EXP/VA
  • Skupinové výkaznictví (měs/pol/roční)
  • Řízení peněžních toků
  • Podpora potřeb závodu v oblasti operational finance KPI
  • Komunikovat s vládou, auditory, konzultanty atd. a organizovat naši interní práci ohledně požadavků předpisů; Měsíčně kontrolovat místní finanční výkazy
  • Vykazovat DPH (přímo pomocí verze SAP)"
  • Znalost místních českých daňových zákonů a účetních standardů
  • Dohlížet na odsouhlasení účtů, spravovat všechny účty a aktualizovat účetní jednotky deníku
  • Poskytování podpory pro analýzy společnosti , včetně průběžného prognózování pro rozvahu a P/L
  • Dohlížet na účetní uzávěrku na konci měsíce, identifikovat problémy, porovnávat s výsledky a prognózami za předchozí rok
  • Řízení všech externích plnění a příprava manažerských zpráv
  • Přezkoumávat všechny finanční provozní procesy a analyzovat výsledky a zajišťovat soulad s místními zásadami
  • Určovat a ověřovat systémy a zpracovávat veškerá data

PROFIL KANDIDÁTA
  • Dobrá znalost všech programů Office (zejména Excelu), zkušenosti se systémem ERP jsou výhodou
  • Orientace na výsledek
  • Důslednost
  • Sschopnost pracovat pod časovým tlakem
  • Znalost angličtiny je nutností

NABÍZÍME
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a příplatky
  • Příspěvek na stravování (60 CZK/ za odpracovanou směnu)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost podílení se na novém projektu
  • ?ezinárodní prostředí (s možností využití anglického jazyka) a stabilitu společnosti, která je na trhu 30 let

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.